Menu
Høyres leder Erna Solberg under boklansering og pressemøte i forbindelse med utgivelsen av boken «Veien videre». Foto: Javad Parsa / NTB

Erna Solberg danker ut kokebok

I uke ti var det Erna Solbergs bok som endte på toppen av bestselgerlisten.

Av NTB | 15.03.2023 10:04:13

Kultur og underholdning: Solberg danker ut «Den store airfryerkokeboka», som ender på en andreplass, og bestselgeren i uke ni, «Klompelompe». Dermed tar hun førsteplassen i den offisielle bestselgerlisten for de mest solgte bøkene forrige uke.

– Det er hyggelig at mange ønsker å lese boken. Jeg håper det vil inspirere flere til å være med i diskusjonen om hvordan Norge kan møte fremtidens utfordringer på en best mulig måte, sier Høyre-leder Erna Solberg i en pressemelding.

På grunn av etterspørselen trykker Kagge Forlag nå et nytt opplag av boka «Veien videre. Politikk for nye utfordringer», som gir et foreløpig totalopplag på 5.500 eksemplarer.

(©NTB)

Flere nyheter: