Connect with us

Lokalt

Karmøy-politiet flytter inn i midlertidige lokaler

Published

on

*politi
FOTO: DANIEL DENIAZI

Deler av politistaben på Karmøy har flyttet inn i midlertidige lokaler på Bygnes. Publikumsmottaket kommer til å ha midlertidig base i lokalene til Byggeren.

Karmøy: I går hadde 21 politiansatte sin første arbeidsdag i de midlertidige lokalene på Bygnes på Karmøy.

Mens lokalene i det tidligere kjøpesenteret Kopparen skal oppgraderes, skal ansatte innen etterforskning, sivil forvaltning og publikumsmottak ha midlertidig base i bygget til Byggeren på Bygnes.

– De operative tjenestene til politiet vil fortsatt holde til i Kopperen da utstyr og materiell krever sikker oppbevaring, sier politistasjonssjef Frode Klausen til Radio Haugaland.

Tomas vært en sentral skikkelse i norsk radio siden 1989. Med en solid bakgrunn fra både nasjonal og lokal radio, har han bred erfaring innen nyhetsformidling og journalistikk. Siden 2010 har Tomas vært en fast stemme i Radio Haugaland, hvor han daglig holder lytterne oppdatert på de siste lokale nyhetene om ettermiddag på Radio Haugaland.

Live
Neste
Spilles
Forrige