Connect with us

NTB

Masketrøbbel for «Moskusen» i Maskorama

Published

on

Moskusen hadde problemer med kostymet sitt før kveldens Maskorama-sending på NRK. Foto: Espen Solli / NRK / handout / NTB Handout. Bildet inngår i NTBs tilbud til abonnenter på nyhetsfoto. Bildet skal kun benyttes i forbindelse med angitt sak.

Under generalprøven før lørdagskveldens Maskorama-sending, fikk «Moskusen» problemer med masken.

Kultur og underholdning: Det er andre episode av NRKs Maskorama som sendes med start klokken 19.50. I timene før sendingen så har deltakerne en prøve før de skal direkte på lufta, og da gikk det nesten galt for «Moskusen». Masken begynte å gå i oppløsning, skriver VG.
– Jeg visste ikke at det var mulig å danse for mye, men på dagens øving så fikk jeg overtenning. Men frykt ikke. Jeg skal danse alt jeg kan i kveld, med eller uten horn, sier personen som skjuler seg bak «Moskusen»-kostymet ifølge NRK.
(©NTB)

Live
Neste
Spilles
Forrige