Connect with us

NTB

Märtha Louise blir realitydeltaker

Published

on

Prinsesse Märtha Louise blir realitydeltaker. Foto: Tuva Åserud / NTB

Prinsesse Märtha Louise blir med i TVNorges nye reality-satsing Jaget. Der skal deltakerne i ti dager være på rømmen fra et team med etterforskere.

Kultur og underholdning: I alt fire kjendispar skal være på rømmen fra etterforskerne i programmet som får sin debut på Discovery+ og TVNorge til høsten.

Blant deltakerne finner vi Märtha Louise, som skal være på rømmen sammen med influenser Tinashe Williamson (38), skriver Dagbladet. De to har vært venner i tre år – og Jaget blir begges første realitydeltakelse.

– Jeg gruer meg til paranoiaen. Nå er vi litt nervøse for vi vet ikke hva vi går til. Så dette blir spennende, sier prinsessen.

De andre parene er artist Petter Katastrofe/ programleder Christine Dancke, Vegard Harm/Morten Hegseth, og Petter Schjerven/Odd-Bjørn Hjelmeset.

Annonse

(©NTB)

Live
Neste
Spilles
Forrige