Connect with us

NTB

Joe Bell tilbake i Viking: – Savnet det veldig

Published

on

Joe Bell avbildet som Viking-spiller i 2021. Foto: Carina Johansen / NTB

Den newzealandske midtbanespilleren Joe Bell (24) er klar for Viking igjen. Han har skrevet under en avtale på fire og et halvt år.

Sport: Det bekrefter Stavanger-klubben til TV 2. Bell kommer fra danske Brøndby, klubben han forlot Viking for etter fjorårssesongen.– Det har vært et vanskelig halvannet år. Jeg hadde en fantastisk tid her og savnet det veldig. Å være tilbake er noe som virkelig gleder meg. Jeg er veldig glad, sier Bell til TV 2.
Bell kom til Viking i 2020 og ble umiddelbart en fast mann i laget. Året etter gikk han til topps på NTB-børsen da sesongen endte med 3.-plass for Viking.
Nå jakter siddisene på Bodø/Glimt helt i toppen av tabellen.
Glimt og Viking topper Eliteserien og står begge med 44 poeng etter 19 serierunder. Neste oppgave for Viking er Vålerenga på hjemmebane lørdag.
(©NTB)

Live
Neste
Spilles
Forrige