Connect with us

Lokalt

Trafikkulykke skapte kø i Karmsundgata

Publisert

den

zambu Foto: Daniel DeNiazi Støtt Radio Haugaland
Foto: Daniel DeNiazi

To biler kolliderte i en rundkjøring i Haugesund. En kvinnelig fører klaget over smerter i armen og ble kjørt til legevakt, mens trafikken måtte dirigeres manuelt.

Trafikk: En trafikkulykke i en rundkjøring i Karmsundgata i Haugesund skapte problemer i morgentrafikken. Politiet rykket ut etter melding om kollisjon mellom to biler.

Fører til legevakt

En kvinnelig fører oppga smerter i en arm etter sammenstøtet. Hun ble kjørt til legevakt av en patrulje for videre sjekk.

Trafikken tetnet seg til

Det ble tett i trafikkbildet mens politiet jobbet på stedet, og trafikken ble dirigert manuelt. Senere opplyste politiet at veien var ryddet og at trafikken fløt lettere igjen.

Tar avhør

Det er meldt om mindre materielle skader. Politiet tar nå avhør på stedet for å kartlegge hendelsesforløpet.

Annonse
Live
Neste
Spilles
Forrige