NTB
Mann i 20-årene siktet for drap etter voldshendelse i Sandnes
En mann i 50-årene er erklært død etter en voldshendelse i Sandnes i Rogaland natt til mandag. En mann i 20-årene er siktet for drap. En mann i 50-årene er erklært død etter en voldshendelse i Sandnes i Rogaland natt til mandag. En mann i 20-årene er siktet for drap.
En mann i 50-årene er erklært død etter en voldshendelse i Sandnes i Rogaland natt til mandag. En mann i 20-årene er siktet for drap.
Innenriks: Politiet fikk melding fra AMK om hendelsen klokken 4.02.
– Etterforskningen er i en tidlig fase, og det er for tidlig å si noe mer om hendelsesforløpet. De involverte har en relasjon, og begge har en tilknytning til den aktuelle adressen, skriver politiadvokat Christine Kleppa i Sørvest politidistrikt i en pressemelding.
Mannen som er siktet, ble pågrepet på stedet.
– Politiet har avhørt flere vitner. Åstedet er sperret av, og det vil pågå kriminaltekniske undersøkelser utover dagen, skriver Kleppa.
Det er per nå for tidlig å gå inn på eventuelle beslag i saken, ifølge politiet.
(©NTB)
