Connect with us

Lokalt

11 ordensforstyrrelser og 2 arrester

Published

on

FOTO: E. Solberg / Radio Haugaland

Det ble en travel natt for politipatruljene i Haugesund i forbindelse med Bykalas.

Politisaker: I løpet av natten rykket politiet ut på totalt 11 oppdrag i Haugesund, knyttet til bortvisninger, ordensforstyrrelser og en ordensforstyrrelse i en båt.

To menn havnet også i arresten. Den ene etter å ha oppført seg aggressivt mot flere på Bytunet, og den andre etter å ha truet vektere på Indre kai.

Aggressiv mann arrestert på Bytunet

En mann ble arrestert klokken 23.30 fredag kveld etter å ha oppført seg aggressivt mot flere personer på Bytunet i Haugesund.

Mannen ble tatt med til arresten etter å ha vist aggressiv atferd både på stedet og i politibilen. Han blir anmeldt for forulemping av politiet og ordensforstyrrelse.

Annonse
Mann truet vektere på Indre kai – arrestert

En mann i 30-årene ble arrestert fredag kveld etter å ha truet vektere på Indre kai i Haugesund.

Mannen havnet i klammeri med vekterne og truet med å slå dem. Politiet ble tilkalt og tok kontroll på mannen.

Live
Neste
Spilles
Forrige