Connect with us

Lokalt

Fører kjørt til legevakten etter trafikkulykke i Sauda sentrum

Published

on

zpolitizpoliti
Foto: Daniel DeNiazi

En bilfører er fraktet til legevakten for oppfølging etter en trafikkulykke i Sauda sentrum. Politiet har opprettet sak i forbindelse med hendelsen.

Trafikk: Ulykken skjedde i Sauda sentrum, hvor en bil kolliderte med en annen. Nødetatene ble raskt tilkalt til stedet.

Føreren av den ene bilen ble kjørt til legevakten for videre undersøkelser. Det er foreløpig uklart hvor alvorlige skadene er.

Politiet har startet etterforskning av saken for å avklare hva som ledet til ulykken. Vitner på stedet har blitt intervjuet.

Det er ikke rapportert om andre involverte i ulykken. Veien ble midlertidig stengt for å sikre at nødetatene kunne utføre sitt arbeid.

Annonse

Politiet oppfordrer alle bilister til å være oppmerksomme og kjøre forsiktig, spesielt i tettbygde strøk.

Live
Neste
Spilles
Forrige