Bil brant ved Sinsenkrysset i Oslo – vei stengt
Det brant i en bil ved Sinsenkrysset i Oslo. Brannen er slukket, men en vei er fortsatt stengt på stedet.
Av NTB | 12.07.2024 19:03:21
Ulykker og naturkatastrofer: To personer befant seg i bilen som brant, opplyser Oslo politidistrikt.
– Ingen er eksponert for røyk. Brannen er slukket, men det vil ta tid før veien er åpen igjen da det er veldig glatt på stedet, skriver operasjonsleder Tor Kristian Grøttum i politiloggen.
Avkjøringen fra Sinsenkrysset mot Rosenhoff og Carl Berner er fortsatt stengt, men trafikken ved Sinsenkrysset går ellers som normalt.
Tre brannbiler og en dykkebil rykket ut til stedet, sier vaktkommandør Fredrik Lien i Oslo brann og redning til Dagbladet. Han oppfordrer beboere i området til å lukke vinduene sine.
(©NTB)