Lokalt
Tre menn pågrepet etter voldshendelse i Håvik

Politiet har pågrepet tre menn etter at en mann i slutten av 30-årene ble slått og frastjålet eiendeler i Håvik. Mannen ble sendt til sykehus med moderate skader.
Voldshendelse: Hendelsen fant sted tidlig på natten, da politiet og ambulanse rykket ut til en adresse i Håvik. AMK hadde fått melding om en person med ansiktsskader.
Ved ankomst oppdaget de at fornærmede, en mann i slutten av 30-årene, hadde blitt slått. Han ble frastjålet eiendeler i forbindelse med overfallet.
Mannen ble fraktet til sykehuset med det som ble vurdert som moderate skader. Politiet startet umiddelbart etterforskning på stedet.
Senere på natten ble tre menn i 20-årene pågrepet på en annen adresse. De er nå innsatt i arrest.
Disse mennene er anmeldt for både kroppsskade og tyveri. Politiet jobber videre med saken for å avklare alle omstendigheter rundt hendelsen.
