fbpx
Menu
LSK spiller flere søndagskamper utover høsten. Foto: Heiko Junge / NTB scanpix

Slik avsluttes sesongen i 1. divisjon

Kampdatoer og klokkeslett er klare for de 12 siste serierundene i 1. divisjon fotball.

Av NTB | 26.08.2020 14:08:06

Sport: Onsdag offentliggjorde Norges Fotballforbund det endelige oppsettet for runde 19 til 30 på nest øverste nivå i norsk fotball.

Serieavslutningen inneholder ingen fredags- og mandagsrunder, slik det har vært mange av så langt. I stedet spilles kampene lørdag og søndag, foruten to onsdagsrunder.

Oppsettet ser slik ut:

Jerv – Strømmen, Ranheim – Sogndal, Raufoss – HamKam, Sandnes Ulf – Grorud, Stjørdals-Blink – Lillestrøm, Tromsø – Åsane, Øygarden – Ull/Kisa.

Kongsvinger – KFUM Oslo (15.00).

HamKam – Sandnes Ulf, Jerv – Raufoss, KFUM Oslo – Grorud, Sogndal – Tromsø, Strømmen – Kongsvinger, Ull/Kisa – Ranheim, Åsane – Stjørdals-Blink, Lillestrøm – Øygarden (18.00).

Grorud – HamKam, Kongsvinger – Jerv, Raufoss – Sogndal, Sandnes Ulf – Åsane, Stjørdals-Blink – Ull/Kisa, Tromsø – KFUM Oslo, Øygarden – Strømmen.

Ranheim – Lillestrøm (15.00).

Åsane – KFUM Oslo, Strømmen – Raufoss, HamKam – Sogndal (15.30), Jerv – Øygarden (15.30), Kongsvinger – Ranheim (15.30), Stjørdals-Blink – Tromsø (15.30), Ull/Kisa – Grorud (15.30).

Lillestrøm – Sandnes Ulf (15.00).

Grorud – Åsane, KFUM Oslo – Ull/Kisa, Raufoss – Lillestrøm (18.00), Sandnes Ulf – Strømmen (18.00), Sogndal – Jerv (18.00), Tromsø – HamKam (18.00), Øygarden – Kongsvinger (18.00), Ranheim – Stjørdals-Blink (20.00).

Strømmen – Sogndal, HamKam – Åsane (15.00), Jerv – KFUM Oslo (15.00), Kongsvinger – Raufoss (15.00), Lillestrøm – Tromsø (15.00), Stjørdals-Blink – Grorud (15.00), Ull/Kisa – Sandnes Ulf (15.00), Øygarden – Ranheim (15.00).

Grorud – Strømmen, KFUM Oslo – HamKam, Åsane – Ull/Kisa, Ranheim – Jerv (18.00), Raufoss – Øygarden (18.00), Sandnes Ulf – Stjørdals-Blink (18.00), Tromsø – Kongsvinger (18.00), Sogndal – Lillestrøm (20.00).

Strømmen – Stjørdals-Blink, HamKam – Ull/Kisa (15.30), Jerv – Grorud (15.30), Lillestrøm – Åsane (15.30), Raufoss – Ranheim (15.30), Sogndal – KFUM (15.30), Øygarden – Tromsø (15.30),

Kongsvinger – Sandnes Ulf.

Grorud – Raufoss, KFUM Oslo – Ranheim, Åsane – Kongsvinger, HamKam – Strømmen (15.30), Sandnes Ulf – Sogndal (15.30), Stjørdals-Blink – Øygarden (15.30), Tromsø – Jerv (15.30), Ull/Kisa – Lillestrøm (18.00).

Strømmen – Ull/Kisa, Jerv – Åsane (15.30), Kongsvinger – Stjørdals-Blink (15.30), Lillestrøm – KFUM Oslo (15.30), Ranheim – HamKam (15.30), Sogndal – Grorud (15.30), Øygarden – Sandnes Ulf (15.30).

Raufoss – Tromsø (15.00).

Grorud – Kongsvinger, HamKam – Lillestrøm, KFUM Oslo – Øygarden, Sandnes Ulf – Jerv, Stjørdals-Blink – Raufoss, Tromsø – Ranheim, Ull/Kisa – Sogndal, Åsane – Strømmen.

Jerv – Stjørdals-Blink, Kongsvinger – Ull/Kisa, Lillestrøm – Grorud, Ranheim – Sandnes Ulf, Raufoss – KFUM Oslo, Sogndal – Åsane, Strømmen – Tromsø, Øygarden – HamKam.

(©NTB)

Flere nyheter: